Jednoleté pomaturitní studium v AJAK v Jičíně

se statusem studenta

Otevři si dveře do světa. Jednoleté pomaturitní studium angličtiny v Jičíně, ti nabízí jedinečnou šanci zachovat si status studenta, Představ si rok plný možností, ve škole strávíš  3 hodiny denně studiem angličtiny. A pak? Volno. Můžeš na brigádu, nebo si jenom užívat života studenta.

Tento kurz není jen o učení; je to motivace, inspirace, je to cesta k seberozvoji, a taky k získání mezinárodně uznávaného certifikátu, který tě rozhodně posune dál.

Navíc, naše mimoškolní akce ti přinesou zážitky, na které budeš dlouho vzpomínat. Získáš nová přátelství i kontakty do budoucna. Objev, co všechno tě v angličtině a ve světě čeká.

Přidej se k nám a zažij rok, který ti změní život!

CHCI SE ZEPTAT NA VÍCE INFORMACÍ

přijedeme za vámi kamkoliv

Proč je pomaturitní studium nejlepší volba?

Pořádná nálož angličtiny

Tady rozhodně zdokonalíš svojí angličtinu na úroveň, která ti otevře dveře do celého světa, ať už pro studium, práci, nebo cestování. Když budeš chtít, můžeš si udělat certifikát FCE nebo CAE, který ti zůstane už napořád.

A co dál po maturitě

Jednoleté pomaturitní studium ti dává prostor objevit, co tě opravdu baví. Prodloužíš si status studenta o jeden rok a máš víc času se rozhodnout pro další kroky. Jít makat nebo zkusit vejšku?

Přátelství, zážitky, kontakty

Jsme jiná škola a lepší místo na navázání nových přátelství s lidmi, kteří sdílejí stejné problémy, sny a cíle budeš těžko hledat. Pořádáme spoustu dobrovolných mimoškolních akcí, na které budeš dlouho vzpomínat.

Simona Líbalová

studemtka

Jsou tu vážně friendly učitelé, skvělá parta lidí a příjemná atmoška. Společné akce a večírky jsou fakt super..
V angličtině jsem se neuvěřitelně zlepšila a konečně se nestydím mluvit anglicky.

Jak je to s cenou a s přihlášením?

CENA ZA ŠKOLNÍ ROK

• 29.900,- Kč
    (2.990,- Kč / měsíčně) když se přihlásíš do 30.4.2024
  • 32.900,- Kč