Další jazyky

Němčina, francouzština, italština, španělština, ruština nebo třeba čínština? Některé jazyky učíme přímo u nás v Ovečce a některé učíme online nebo na telefonu. Jsme v kontaktu s lektory napříč celou republikou. :)

CHCI SE UČIT JINÝ JAZYK NEŽ ANGLIČTINU

Takhle to u nás vypadá

Němčina

Nabízíme skupinovou i individuální výuku. Zaměřujeme se na konverzaci, slovní zásobu a gramatiku. Výukou vás bude provázet česká lektorka. Jedna lekce trvá 90 minut. Veškeré výukové materiály dostanete ZDARMA , navíc také něco "na zub". Ve skupině jsou maximálně 4 studenti a nový kurz otvíráme již při 3 přihlášených. Vyučujeme v Nové Pace, v Semilech a také ve firmách kdekoli v okolí.

Pro více info nás kontaktujte.

Domluvit si schůzku

Staroslovanská Bukvica

Pokud máte potřebu dovědět se více o našich dávných dějinách, najít své kořeny, porozumět slovanskému světonázoru a zároveň oživit buněčnou a genetickou paměť, jste tu dobře. Naše původní písmo Bukvica bylo používáno nejen pro obyčejné zápisy, ale zejména jako nástroj pro uchování vědomostí v obrazech. Na tomto kurzu projdete vlastní zkušeností vnímání písma jako symbolu. Otevře se vám několikaúrovňové čtení. Otevřete-li se písmu i vy, dozvíte se mnohé i o sobě, co vám dosud možná unikalo. Máte možnost uzdravit dávné bolesti a pocítit vliv vesmírných sil. To vše a ještě mnohem více je skryto v písmu, které nám více než tisíc let bylo tajeno.

Věra Ovečková
Statoslovanská Bukvica

Máte zájem o jiný jazyk? Kontaktujte nás.

skola@skola-ovecka.cz 778 522 855 IČ: 02081067

Ing. Denisa Ovečková
Pravá ruka Tomáše / koordinátorka kurzů, lektorů a studentů

skola@skola-ovecka.cz 778 430 166jsem tu pro vás PO–PÁ 7:30–18:00

Souhlasím s obchodními podmínkami.