Julie Petráková

španělština

Julii potkáte vždy s úsměvem na tváři. Má perfektní smysl pro humor a i proto jsou její lekce plné energie. Je vášnivá cestovatelka a své zkušenosti ze světa předává i při hodiinách španělštiny a angličtiny.

Učím angličtinu a španělštinu. Baví mě, jak se tyhle dva na první pohled úplně jiné jazyky vlastně doplňují. Angličtina je za mě světovým jazykem, se kterým nejde udělat krok vedle. Španělština zase otevírá spoustu dveří do cestovatelského světa.

Myslím, že během mých hodin si studenti odpočinou. Děti od klasických školních lavic, dospělí zase od každodenních starostí.

Já se budu snažit, ty se budeš snažit a spolu to dáme ????

Vzájemné předávání nejrůznějších příběhů, znalostí, poznatků a zkušeností.

Moc ráda si zajedu na hory, nepohrdnu čtecím odpolednem nebo čímkoliv, v čem se dá soutěžit.

Nemáš co ztratit, jenom získat. Pojď to aspoň zkusit. ????

Obklopit se tím, co nás baví a co nám vyhovuje. Pro někoho to jsou hodiny s učebnicí, pro jiného zase seriály nebo písničky. Najít si to svoje funguje nejlépe.

Talent je parádní bonus, ale není všechno. Důležitější je vytrvalost a odhodlání.

See you in class! ¡Te veo en la clase!

CHCI SE UČIT S JULIÍ