Rozmluvili jsme už 1000 studentů

Náš recept na výuku jazyků je trochu jiný než v běžných jazykových školách. Pojďte si přečíst něco o nás, o tom, kdo vás bude učit, a také jak to vše vlastně začalo.

Kde všude vás rozmluvíme? Nová Paka, Jičín, Vrchlabí, Trutnov, Hořice. Tady všude jsme a přijedeme za vámi kamkoliv, klidně do Prahy, Brna či Ostravy

Lekce podle vás

Učíme podle lidí ve třídě. Připravíme materiály a plány výuky přímo pro vás. Každý z nás má jiné požadavky a my to dobře víme. Chcete si objednat zmrzlinu na dovolené nebo vyřídit pracovní hovor? Připravíme vás na situace, které vy potřebujete.

Hra

Lidé se sem nechodí jen učit cizí jazyk, ale spíš se v něm pobavit. Děti kvůli tomu samy od sebe chtějí pokračovat i o prázdninách. Dospělí zase říkají, že jim cizí jazyk poprvé v životě jde.

Svoboda

Nejen pro studenty navenek, ale i pro kolegy dovnitř. Lektoři u nás mají svobodu ve výuce. Díky tomu jsou otevření a učí svým stylem. Každý z nás dává do výuky kus sebe, proto je výuka tak chytlavá a energická.

Radost

Předáváme lidem pozitivní energii, pozitivní náboj. Vždy odchází s úsměvem na tváři a s nadšením se vrací. Zábrany v komunikaci jsou hned pryč.

Můj příběh, příběh Ovečky

„Vždycky jsem chtěl učit, musel jsem si k tomu ale nejprve stvořit vlastní školu.“ Jistě to většina z vás zná. Přijde paní učitelka do třídy, řekne učebnice strana 34, cvičení 6 a budeme se střídat po větách. Začne Tomáš. Bylo to nejen pro mě trápení, většina třídy nedávala pozor třičtvrtě cvičení, protože měli předem napočítáno jaká věta jim vyjde. Takto probíhala a stále probíhá většina hodin jazyků. Většina hodin, které by se daly tak krásně využít. Toto pro mě byl první podnět něco změnit. S nadějí jsem se dal do studia pedagogiky, kde jsem marně čekal, že nás naučí, jak máme učit, zvládat různé situace při výuce, řešit chování dětí/studentů. Nic z toho ale nepřišlo, i proto jsem ze studia utekl.

Odjel jsem na „zkušenou“ do Evropy. Procestoval několik zemí. Žil jsem také v italské vesničce ve sklepním bytě mezi sýry. :)

Když jsem se vrátil domů do Podkrkonoší, začal jsem pracovat na svém snu. Září roku 2012 jsem založil Jazykovou školu Ovečka a začala nová kapitola. Z jedné malé učebny postupně vyrostla na jednu z nejznámnějších soukromých jazykovek v celém regionu.

Díky čemu se toto povedlo?
Je to právě ten lidský přístup, který je u nás od začátku nastavený. Kromě výuky jazyka zde navazujeme také nová přátelství. Spousta z mých studentů se stala mými přáteli a stýkáme se velmi často také mimo výuku. Je to radost, kterou přenášíme na naše studenty.

Stojím si za pravidlem „pokud mě to baví a dělám to rád, pak se naučím cokoliv“.

Je to úsilí, které věnujeme přípravám vlastních osnov, výukovým materiálům. Věnujeme přípravám mnohem více času, stojí nás to mnohem více práce a my vidíme,

že se nám to vrací v podobě spokojených a úspěšných studentů. Ani byste nevěřili ,jak skvělý je to pocit, když vám student z dovolené pošle zprávu, že se mu na letišti ztratilo zavazadlo a on si dokázal vše sám vyjednat a zavazadlo se mu dostalo zpět do rukou. :)

Studenti za námi dojíždějí i 20 až 30 kilometrů, děti se chtějí učit i o prázdninách. To je pro mě skutečný úspěch a důkaz, že to děláme správně.

Za celý tým v Ovečce můžu od srdce říct - těšíme se na vás.

Tomáš Ovečka,
zakladatel školy, kde se rozmluví každý

Ovečka v číslech

12 let na trhu

Jsme zde již od roku 2012

4 roky

Nejmladšímu studentovi jsou 4 roky

82 let

Nejstarší studentce je 82 let

2 pobočky

Učíme angličtinu v Nové Pace a Semilech

Vaši lektoři

Filip Jirásko

Filip sám říká, "učení mě naplňuje, neumím si představit, že bych dělal něco jiného". Je vynikající při výuce dětí i dospělých.

Lucka Šidlová

Lucka je nadšená a věčně usměvavá lektora. Strávila 8 let v Anglii a proto vás dokáže perfektně připravit na jakýkoliv typ komunikace. Z lekcí Lucky budete vždycky odcházet skvěle naladění! :-)

Andrew Jason Step

mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí, konverzace s rodilým mluvčím

Jason je lektor z Kanady, který u nás působí po dlouholetém učení např. v Šanghaji. Jason má české kořeny, takže vám něco česky rozumět bude, ale rozhodně vás dokáže parádně rozmluvit v angličtině!

Julie Petráková
španělština

Julii potkáte vždy s úsměvem na tváři. Má perfektní smysl pro humor a i proto jsou její lekce plné energie. Je vášnivá cestovatelka a své zkušenosti ze světa předává i při hodiinách španělštiny a angličtiny.

Terka Kozlová

Terka se přidala do našeho týmu po návratu z USA, kde načerpala spoustu nových znalostí a cestovatelských zážitků. Připraví vás perfektně na všechny možné situace, které můžete potkat při cestování, či vás baječně připraví ne maturitu, certifikát.

Michaela Jebavá
Němčina

Míša je zkušená lektorka a cestovatelka, která vám dokáže veškeré znalosti předat tak báječným stylem, že vše pochopíte "raz dva". :)

Tomáš je zakladatel Ovečky a nadšený lektor. Do výuky dává srdíčko a proto výuka stojí za to. Jeho pozitivní energie a radost ze života vás jistojistě nabudí nejen k lepším výkonům v angličtině. :)

Mgr. Kamila Baldrychová

Kamila je profík každým coulem. Má 17 let zkušeností s výukou a její bezprostřední přístup vás jednoduše nadchne. Je také soudní překladatelkou.

Ing. Denisa Ovečková

začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí

Deni si s vámi bude povídat na telefonu, psát přes email a starat se o vás ve škole. Zařídí pro vás ten nejlepší možný kurz. Je to také skvělá úča pro ty naše nejmenší. :-)

Věra Ovečková
Staroslovanská bukvica
Čeština pro cizince
Ruština

Věrka Vám předá ohromné množství znalostí a prožitků. Je pozitivní a energická.

Mgr. Jitka Sehnalová
Němčina

Naše němčinářka, která vám vše dokáže podat a vysvětlit přesně tak, jak to potřebujete slyšet. Zkušená lektorka a naše nejukecanější parťačka :-)

Kdy začnete vy?

Udělejte první krok a domluvte si u nás schůzku.